Klimatyzacja Żychlin

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

FLEXSERVICE – kim jesteśmy?

Montaż klimatyzacji, nieważne czy w sklepie, restauracji, biurze czy domu – staje się coraz popularniejszy. Jeśli potrzebujesz doskonałej klimatyzacji, wykonanej terminowo i profesjonalnie – wybierz FLEXSERVICE!

Firma FLEXSERVICE istnieje na rynku od 2020 roku. Posiadamy własny model współpracy z Klientem, co sprawia, że usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Krótkie terminy realizacji, profesjonalne doradztwo, szeroki zakres usług, konkurencyjne ceny oraz gwarancja jakości – to wszystko sprawia, że FLEXSERVICE to firma, z którą warto podjąć współpracę.

Klimatyzacja Żychlin

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

 1. DORADZTWO
  Zapewniamy darmowy audyt, podczas którego doradzimy, jaki klimatyzator będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyręży budżetu.
 2. SPRZEDAŻ
  Posiadamy szeroki asortyment klimatyzatorów różnych typów – przenośne, ścienne, kanałowe, podstropowe. Oferowane przez nas klimatyzatory gwarantują wydajną i cichą pracę.
 3. MONTAŻ
  Wykonujemy montaż klimatyzatorów. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by montaż urządzenia przebiegł sprawnie, solidnie i z zachowaniem czystości.
 4. PRZEGLĄD
  Zapewniamy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną montowanego sprzętu.

Niezawodna jakość – czyli to, co dla klienta liczy się najbardziej!

Chcesz cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim domu, biurze czy restauracji? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy FLEXSERVICE! W naszej pracy posługujemy się najnowszymi technologiami oraz urządzeniami topowych marek klimatyzatorów! Wszystkie prace podejmujemy zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi oraz prawnymi. Chcąc zainstalować klimatyzację Żychlin, to bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii. Dlatego świadczony przez nas montaż klimatyzacji jest zgodny z wszelkimi normami. Aby urządzenia działały sprawnie i nie stanowiły zagrożenia dla użytkowników wykonujemy ich pomiary i przeglądy.

Przekonaj się, w jaki sposób klimatyzacja Żychlin może wpłynąć na jakość powietrza w pomieszczeniu. Skorzystaj z oferty firmy FLEXSERVICE! Skorzystaj z naszych usług.

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Umów się na rozmowę i poznaj cenę klimatyzacji!

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, aby mogli wycenić usługę. Do pracy przystępujemy dopiero po akceptacji ceny. Dzięki temu nie kupujesz „kota w roku”. Przejrzystość to nasza dewiza!