Rekuperacja

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Zależy Ci na skutecznej wymianie powietrza w zakładzie lub w domu? Jednocześnie chcesz zmniejszyć rachunki za ogrzewanie budynku? Z rekuperacją jest to możliwe!

Oferujemy urządzenia, które nie tylko filtrują powietrze. Zimą mogą także je ogrzewać, dzięki czemu do wnętrza trafi przyjemne ciepło. Rekuperacja odciąży Twój system ogrzewania i pomoże utrzymać jednostajną temperaturę w środku niezależnie od warunków na zewnątrz.

Rekuperacja
Klimatyzacja

Czyste powietrze w budynku

Oferujemy urządzenia wyposażone w specjalne filtry, które „wyłapują” kurz, bakterie, grzyby i pyły. W rezultacie do środka trafia tylko czyste powietrze. To pozytywnie wpływa na zdrowie osób, które przebywają w budynku.

Niższe rachunki za ogrzewanie

Rekuperacja ogrzewa absorbowane powietrze, dzięki czemu do środka nie napływa zimno. Pomaga to utrzymać jednostajną temperaturę wewnątrz, więc system ogrzewania nie musi cały czas pracować. To z kolei przekłada się na niższe zużycie paliw i mniejsze rachunki.

Rekuperacja — komfort cieplny i czyste powietrze w jednym!

Rekuperacja to nowoczesny system wentylacji mechanicznej, który montujemy zarówno w domach, jak i w zakładach pracy, w biurach i w innych obiektach przemysłowych. To rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści.

Klimatyzacja Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin
Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Dobierz rekuperator i oddychaj świeżym powietrzem!

Aby rekuperacja spełniała swoje zadanie na 100%, należy ją dobrać do powierzchni budynku, a także jego funkcji. Dlatego koniecznie skontaktuj się z nami.

Podpowiemy, które urządzenia sprawdzą się do domu, a które do zakładu pracy. Zaprojektujemy instalację, wykonamy darmową wycenę, a następnie zajmiemy się montażem w wyznaczonym czasie.

Zapraszamy do kontaktu!