Pompy ciepła

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Chcesz zmniejszyć rachunki na ogrzewanie domu, biura, sklepu czy restauracji? Ceny np. za gaz mogą znacznie obciążać niejeden budżet! Dlatego warto zdecydować się na pompę ciepła.

Za jej pomocą nie tylko podniesiesz temperaturę wewnątrz budynku zimą, ale także ją obniżysz. Ponadto pompa ciepła może podgrzewać wodę. Jedno urządzenie zaspokoi wiele Twoich potrzeb jednocześnie!

Pompa ciepła Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Oszczędność pieniędzy

Pompa ciepła jest zasilana wyłącznie energią elektryczną. Jeśli podłączysz ją do paneli fotowoltaicznych, urządzenie będzie działało praktycznie za darmo.

Ponadto używanie pompy pozwala zredukować koszty ogrzewania nawet o 40-60%! Szybko odczujesz różnicę w portfelu.

Wyższy komfort cieplny latem i zimą

Z pomocą pompy ciepła bez wysiłku utrzymasz jednostajną temperaturę we wnętrzu przez cały rok. Urządzenie nie tylko wprowadzi ciepłe powietrze do budynku zimą, ale także odprowadzi ciepło na zewnątrz latem. Nie ma więc ryzyka nadmiernych wahań temperatury wewnątrz.

Ochrona środowiska

Pompa ciepła nie potrzebuje paliw stałych, aby działać. To sprawia, że nie przyczynia się do emisji dymów, który mógłby zanieczyszczać środowisko.

Jeśli zasilisz urządzenie energią pozyskaną np. z fotowoltaiki, będziesz ogrzewać wnętrze w 100% ekologicznie.

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Umów się na rozmowę i poznaj cenę pompy ciepła!

Nie pozwól, żeby ogrzewanie budynku pochłaniało Twoje oszczędności. Skontaktuj się z nami i wypełnij formularz zgłoszeniowy, abyśmy mogli przygotować wycenę instalacji pompy ciepła.

To prosty sposób na to, żeby dowiedzieć się, czy urządzenie to rozwiązanie dla Ciebie.

Pompa ciepła do domu i firmy — zmodernizuj system ogrzewania i czerp korzyści!

Pompa ciepła to jedno z nowocześniejszych systemów ogrzewania wnętrz. Może stanowić główne źródło ciepła, a także być uzupełnieniem np. obecnego systemu ogrzewania. Dzięki temu można ją zamontować nawet w istniejących budynkach — nie tylko w nowych inwestycjach. To nie jedyna zaleta tego rozwiązania.

klimatyzacja Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin
Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin

Zamów bezpłatną wycenę

Wycena projektu i realizacji u nas jest bezpłatna! Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, aby poznać koszt całej inwestycji i podjąć świadomą decyzję zakupową.