Opinie zadowolonych klientów

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żychlin
Zdjęcie użytkownika JG SPORT
JG SPORT

Jesteśmy zadowoleni z nowego sklepu internetowego. Interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, a szybkość działania jest bardzo dobra. Obsługa klienta jest na fachowym poziomie. W przypadku problemów, zawsze byli gotowi, aby nam pomóc i je rozwiązać. Pomogli nam w integracji sklepu z systemem magazynowym i wspierali na wszystkich etapach wdrożenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu i gotowości do pomocy. Polecam współpracę z tą firmą.

Zdjęcie użytkownika B B
B B

Na etapie projektowania i uruchomienia sklepu internetowego oraz projektowania kampanii marketingowej jestem bardzo zadowolony z usług Agencji, szczególnie z zaangażowania Prezesa Pana Karola. Czekamy na efekty dotychczas wykonanej na wysokim poziomie pracy.

Zdjęcie użytkownika Tomasz Konieczyński
Tomasz Konieczyński

Special Space, to dynamiczna i kreatywna agencja marketingowa. Ich najsilniejszą stroną są relacje układane z klientami. Ten kluczowy element pozwala właściwie realizować planowane działania. Zaufanie i dobra atmosfera współpracy sprzyja przy realizacji ambitnych i kreatywnych zadań. Ekipa specjalistów ze Special Space sprawdza się zarówno przy codziennych zadaniach, jak i przy strategicznych tematach. Przy naszej współpracy świetnie poradzili sobie z bardzo trudnym zadaniem prowadzenia mediów społecznościowych klubu sportowego BKS Visła Proline Bydgoszcz, w którym ciągle się dużo dzieje i ciągle jest wiele zmiennych.

Zdjęcie użytkownika Magdalena Höft
Magdalena Höft

Kreatywny zgrany zespół. Współpraca zawsze na wysokim poziomie. Jak najbardziej polecam!

Zdjęcie użytkownika Mateusz Kwiatkowski
Mateusz Kwiatkowski

Bardzo polecam

Zdjęcie użytkownika Piotr Połoński
Piotr Połoński

Konstruktywna, sprawna i profesjonalna współpraca. Doświadczony zespół i wsparcie na każdym etapie projektu. Polecam.

Zdjęcie użytkownika Rafał Szulakowski
Rafał Szulakowski

Bardzo profesjonalna firma. Nasza wieloletnia współpraca, to owoc, oferowanych produktów i podanych przez specjalistów ze Special Space w sposób bardzo przyjazny i niezwykle profesjonalny. Powiew świeżości w proponowanych rozwiązaniach to ich znak firmowy. Sukces Terenowej Masakry jest również ich sukcesem.

Zdjęcie użytkownika Agnieszka Chmielewska
Agnieszka Chmielewska

W imieniu Catering dietetycznego Live Food bardzo dziękujemy agencji Special Space za pomoc w rozwinięciu naszej strony internetowej i social mediów i tym samym przekierowania naszej firmy na wyższy poziom w sieci. Bardzo szybki kontakt, współpraca idealna. Polecamy!

Zdjęcie użytkownika Anna Śrutwa
Anna Śrutwa

Polecam. Świetnie się sprawdzili przy projekcie i wykonaniu strony internetowej. Austenit Stal Handel.

Zdjęcie użytkownika Oliwia Romańska
Oliwia Romańska

Moja strona internetowa wykonana przez Special Space wygląda świetnie, jest bardzo intuicyjna, przejrzysta i estetyczna - taka jak chciałam. Świetny kontakt z agencją przez cały czas realizacji projektu. :) Bardzo polecam!